120-годишният юбилей на ОУ „Христаки Павлович“ е повод за гордост, признателност и празник за цялата училищна общност.
Днес децата от подготвителната група, заедно с г-жа Даниела Георгиева и директора г-жа Мая Пейчева, тържествено връчиха покани на кмета на Община Дупница, заместник-кметовете, председателя на Общинския съвет, Комисията по образование и началника на отдел „Култура, образование, спорт и младежки дейности“ за предстоящото честване на кръглата годишнина.
Малките възпитаници впечатлиха всички със своите рокли в цветовете на българското знаме – символ на родолюбие, уважение към традициите и принадлежност към българския дух.
Празничният концерт ще се състои на 21 май (четвъртък) от 17:00 часа в Общински драматичен театър „Невена Коканова“.
Очакваме с радост всички гости, приятели и съмишленици, за да споделим заедно този вълнуващ момент и да се насладим на подготвената от децата празнична програма с песни, танци и много настроение.

120-годишният юбилей на ОУ „Христаки Павлович“ е повод за гордост, признателност и празник за цялата училищна общност.
Днес децата от подготвителната…
