Ученици и учители от ОУ „Христаки Павлович“ взеха участие в проект „Превенция, интервенция и овластяване на деца, жертви на насилие“
  • Home
  • /
  • Новини
  • /
  • Ученици и учители от ОУ „Христаки Павлович“ взеха участие в проект „Превенция, интервенция и овластяване на деца, жертви на насилие“

Учениците от начален и прогимназиален етап в ОУ „Христаки Павлович“ заедно с техните учители взеха участие в проект „Превенция, интервенция и овластяване на деца, жертви на насилие“, организиран от сдружение „Амала – Приятели“. Участниците придобиха знания по отношение разпознаваемостта на насилието и възможностите за превенция и противодействие. Учениците тестваха демоверсия на иновативната игра „Да кажем НЕ на насилието“, която съдържа въпроси и отговори от отделни тематични области, свързани с насилие.