Учениците от 3. а клас, заедно със своите класни ръководители и с помощта на бабите от пенсионерски клуб „Здраве“ – с. Слатино, изработиха красиви мартеници за участие в благотворителен базар.
С много старание и настроение децата се запознаха с традициите, свързани с Баба Марта, и вложиха обич във всяко изработено украшение. Инициативата се превърна в чудесен пример за сътрудничество между поколенията и за силата на доброто.

Учениците от 3. а клас, заедно със своите класни ръководители и с помощта на бабите от пенсионерски клуб „Здраве“ – с. Слатино, изработиха красиви…
