Учениците от 2. клас отбелязаха Международния ден на Земята с интересна презентация, посветена на опазването на природата. С много ентусиазъм и старание децата показаха как всеки от нас може да допринесе за по-чиста и красива планета. Второкласниците представиха любопитни факти за Земята, разказаха за значението на природните ресурси и споделиха идеи за тяхното съхранение. Те акцентираха върху важността на рециклирането, пестенето на вода и електроенергия, грижата за растенията и животните.

Учениците от 2. клас отбелязаха Международния ден на Земята с интересна презентация, посветена на опазването на природата. С много ентусиазъм и…
