Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ отбелязаха спортния празник на училището с посещение на стадион „Бончук“. Събитието беше организирано от г-н Янек…
  • Home
  • /
  • Новини
  • /
  • Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ отбелязаха спортния празник на училището с посещение на стадион „Бончук“. Събитието беше организирано от г-н Янек…

Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ отбелязаха спортния празник на училището с посещение на стадион „Бончук“. Събитието беше организирано от г-н Янек Кючуков, учител по физическо възпитание и спорт. Участниците играха футбол, народна топка, тенис и други игри.
В празника се включиха и учителите, които с ентусиазъм си партнираха със своите възпитаници. Денят премина с много усмивки, спортен дух и положителни емоции.
Facebook Image