Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ отбелязаха годишнината от гибелта на Васил Левски с изработване на тематични табла, посветени на неговия живот и дело. В училището се проведе и кратко тържество, по време на което бяха представени стихове и слова в чест на Апостола.
Учителите също се включиха в инициативите, като участваха във факелното шествие в знак на почит и признателност към великия български герой.

Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ отбелязаха годишнината от гибелта на Васил Левски с изработване на тематични табла, посветени на неговия живот и…
