Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ бяха приятно изненадани от Баба Марта, която им върза мартенички и им пожела здраве и късмет. С усмивки и добро…
  • Home
  • /
  • Новини
  • /
  • Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ бяха приятно изненадани от Баба Марта, която им върза мартенички и им пожела здраве и късмет. С усмивки и добро…

Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ бяха приятно изненадани от Баба Марта, която им върза мартенички и им пожела здраве и късмет. С усмивки и добро настроение децата отбелязаха празника, като си припомниха българската традиция и символиката на червено-белия конец – знак за настъпването на пролетта и новото начало.
Facebook Image