С много радост и гордост поздравяваме Петя Петрова от 6. клас за участието ѝ в конкурса „С четка в ръка да посрещнем пролетта“, организиран от…
  • Home
  • /
  • Новини
  • /
  • С много радост и гордост поздравяваме Петя Петрова от 6. клас за участието ѝ в конкурса „С четка в ръка да посрещнем пролетта“, организиран от…

С много радост и гордост поздравяваме Петя Петрова от 6. клас за участието ѝ в конкурса „С четка в ръка да посрещнем пролетта“, организиран от читалище „Зора“.
С вдъхновение и талант тя заслужено бе отличена с грамота за достойно представяне и поощрителна награда — признание за нейното старание и любов към изкуството.
Сърдечни поздравления и за нейната преподавателка, г-жа Делибалтова, която с грижа и всеотдайност вдъхновява своите ученици да творят и мечтаят.
Пожелаваме още много успехи, усмивки и цветни творчески моменти!
Facebook Image