Празник на буквите – 1. клас
След месеци на усърден труд, постоянство и множество прочетени и изписани страници, първокласниците отбелязаха един от най-вълнуващите моменти в своя училищен живот – Празника на буквите.
Тържеството премина под мотото „Ние вече сме грамотни“ и се проведе с много настроение, усмивки и гордост. Учениците от 1. клас при ОУ „Христаки Павлович“ показаха своите знания и умения, като уверено заявиха, че вече могат самостоятелно да четат и пишат.
През учебната година те положиха много усилия, за да усвоят българската азбука. С подкрепата на своите учители и родители, децата успешно овладяха света на буквите и направиха своите първи уверени стъпки в знанието.
Празникът се превърна в истинско тържество на знанието, изпълнено с радост и удовлетворение от постигнатото.
Огромни благодарности на г-жа Александра Йорданова от НЧ “Пенчо Славейков – 1978″ и г-жа Гергана Василева от читалище “Спартак” за книгите, които поднесоха на децата за Празника на буквите!

Празник на буквите – 1. клас
След месеци на усърден труд, постоянство и множество прочетени и изписани страници, първокласниците отбелязаха един от…
