По случай Седмицата на гората учениците от 3. клас нарисуваха красиви рисунки, вдъхновени от природата. Те изобразиха дървета, животни и цветя, като…
  • Home
  • /
  • Новини
  • /
  • По случай Седмицата на гората учениците от 3. клас нарисуваха красиви рисунки, вдъхновени от природата. Те изобразиха дървета, животни и цветя, като…

По случай Седмицата на гората учениците от 3. клас нарисуваха красиви рисунки, вдъхновени от природата. Те изобразиха дървета, животни и цветя, като показаха своето въображение и грижа за околната среда.
Facebook Image