По случай Седмицата на гората учениците от 3. клас нарисуваха красиви рисунки, вдъхновени от природата. Те изобразиха дървета, животни и цветя, като показаха своето въображение и грижа за околната среда.

По случай Седмицата на гората учениците от 3. клас нарисуваха красиви рисунки, вдъхновени от природата. Те изобразиха дървета, животни и цветя, като…
