По повод Деня на Земята децата от ПГ и учениците от 1., 3. и 6. клас създадоха красиви пана от природни материали в двора на училището. С много въображение и старание те използваха листа, цветя, клонки и камъчета, за да изработят впечатляващи композиции. Децата работиха с ентусиазъм и показаха творчески умения и отговорно отношение към природата.
Всяко пано носеше послание за обич към природата и необходимостта да я пазим. Събитието създаде празнично настроение и превърна училищния двор в цветно и вдъхновяващо място, напомняйки, че грижата за Земята започва от малките, но значими действия на всеки от нас. 🌍

По повод Деня на Земята децата от ПГ и учениците от 1., 3. и 6. клас създадоха красиви пана от природни материали в двора на училището. С много…
