На 11 май отбелязваме Деня на светите братя Кирил и Методий – създатели на славянската писменост и символ на знанието и просветата.
По този повод учениците изработиха тематични рисунки, посветени на буквите, книгите и делото на светите братя. Направиха и празнична украса във фоайето на училището. С много старание и въображение те успяха да пресъздадат значението на българската писменост и любовта към знанието.

На 11 май отбелязваме Деня на светите братя Кирил и Методий – създатели на славянската писменост и символ на знанието и просветата.
По този повод…
