Награждаване на учениците от ОУ „Христаки Павлович“ за участие в състезания „Многознайко“ („Родна реч“ и „Млад художник“)
Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ бяха тържествено наградени за отличното си представяне в националното състезание „Многознайко“. В присъствието на своите учители най-добре представилите се получиха заслужени медали и грамоти.
Директорът на училището поздрави учениците за техния труд, любознателност и стремеж към знания. Тя подчерта, че постигнатите резултати са доказателство за упоритост и силна мотивация, както и за добрата подготовка, осигурена от преподавателите.
Медалистите получиха заслужени аплодисменти, а всички участници – признание за усилията и желанието си да се развиват. Събитието завърши с много усмивки и настроение, а училището изрази гордостта си от успехите на своите Многознайковци.

