Г-жа Мая Пейчева – директор на ОУ „Христаки Павлович“, поздрави всички учители за оказаната подкрепа през последната година, за тяхната вяра в знанието, в бъдещето на училището, във възможностите на учениците и им пожела много професионални успехи.

Г-жа Мая Пейчева – директор на ОУ „Христаки Павлович“, поздрави всички учители за оказаната подкрепа през последната година, за тяхната вяра в…
