В ОУ „Христаки Павлович“ се проведе състезание „Най-добър четец“ между учениците от 3. и 4. клас. Участниците показаха отлични умения за четене и…
  • Home
  • /
  • Новини
  • /
  • В ОУ „Христаки Павлович“ се проведе състезание „Най-добър четец“ между учениците от 3. и 4. клас. Участниците показаха отлични умения за четене и…

В ОУ „Христаки Павлович“ се проведе състезание „Най-добър четец“ между учениците от 3. и 4. клас. Участниците показаха отлични умения за четене и изразителност.
Най-добре представилите се бяха наградени с грамоти. Събитието премина с много настроение и вдъхнови децата да четат повече.
Facebook Image