Учениците от ОУ „Христаки Павлович“ се включиха в благотворителния базар, организиран в коридора на училището на 28 ноември и в сградата на Община Дупница на 9 ноември. Колективът на училището отправя своите най-искрени благодарности към тях и изобщо към всички ДОБРИ хора, които подкрепиха нашата инициатива. С общи усилия успяхме да съберем 2062 лв. Те ще бъдат насочени към каузата „Бъдеще с усмивка”.
Благотворителен коледен базар с кауза „Бъдеще с усмивка“

